Modavina
+90 (553) 487 86 85
 

 

Hediyeler ve Kampanyalar


► Modavina hediye ve indirim kampanyalarını herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına saklı tutmaktadır.

İndirim fiyatlı kampanya kapsamında sipariş verilen ürünlerin değişim talebi durumunda,  gidiş ve geliş kargo bedelleri müşteriden tahsil edilir. Kampanya indirimli ürünlerde sınırlı stok olması nedeniyle iade yapılamamaktadır.

► Şal Hediyesi kampanyalı ürünlerde; hediye olarak gönderilen şal resimdeki görselde kullanılan şaldan renk veya model bakımından farklı olabilir. Tarafımızdan ayrıca kombinlenen şal size hediye olarak gönderilir. ( Herhangi bir fiyat indirimi, sepette indirim, indirim kodu kullandıysanız aynı siparişinizin içerisindeki hediye kampanyası otomatik olarak düşecek ve şal hediyeniz farklı bir kampanyadan yararlandığınız için gönderilmeyecektir.)

►Modavina indirim kuponu, yüzde indirimi, hediye çeki veya 3 al 2 öde gibi kampanyaları herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı iptal etme ve/veya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına saklı tutmaktadır.

►Her müşteri için hediyeler ve kampanyalar bir kere tanımlanır ve kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. 

►Kampanya dahilinde tanımlanan indirimlerde ; (para - yüzde - hediye indirim vb.)  para iadesi yapılması halinde, siparişinizin toplam tutarından tüm tanımlanan indirimler düşürüldükten sonra kalan tutar hesabınıza iade edilir.

PINAR ŞEMS MARKASI ÜRÜNLERİ KAMPANYA'YA DAHİL DEĞİLDİR.

 

 

Modavina © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır